Titles you rated
Scarlet HeartRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.5
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5