Movies
Ratings
415
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Summer 1993Rated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Door LockRated ★ 2.0
DefaultRated ★ 3.5
PleasantvilleRated ★ 4.0
CapernaumRated ★ 5.0
Dior and IRated ★ 3.5
Swiss Army ManRated ★ 3.0
The World's Fastest IndianRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 3.5
Rain ManRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
The SnowmanRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0