Series
Ratings
15
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Kill la KillRated ★ 5.0- 나루토 2기Rated ★ 5.0
- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Delicious GuysRated ★ 3.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0