Series
Ratings
95- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Blue BoxRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
The Interest of LoveRated ★ 4.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.0
Doctor StrangerRated ★ 3.0
BigRated ★ 2.0
Lee's Kitchen AloneRated ★ 4.0