Titles you rated
Princess HoursRated ★ 2.5
To My Beloved ThiefRated ★ 1.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- 나루토 5기Rated ★ 2.5
- 나루토 4기Rated ★ 3.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.0
- 나루토 2기Rated ★ 3.5
NARUTORated ★ 4.0
Gannibal Season 2Rated ★ 2.0
Gannibal Season 1Rated ★ 4.5
Legendary Head ShouRated ★ 2.0
DearestRated ★ 3.5
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 3.5
Romantics AnonymousRated ★ 2.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5