Movies
Ratings
249
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Barefoot GibongRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 2.5
Salut d’AmourRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.5
The MummyRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
New TrialRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5