Series
Ratings
46
The Devil's PlanRated ★ 3.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 4.0
The Good Bad MotherRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 3.5
Good Omens Season 1Rated ★ 4.0
Bee and PuppycatRated ★ 4.5
Steven UniverseRated ★ 5.0
Steven Universe FutureRated ★ 5.0
Steven UniverseRated ★ 5.0
Land of the LustrousRated ★ 3.5
Steven UniverseRated ★ 5.0
Steven UniverseRated ★ 5.0
Steven UniverseRated ★ 5.0
HildaRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Inside Job Part 1Rated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 2.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0