Series
Ratings
114- MR. BRAINRated ★ 4.0
- IQ246 ~화려한 사건부~Rated ★ 3.5
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 2.5
Divorce LawyerRated ★ 3.5- Umizaru EvolutionRated ★ 2.5
- カイルXY シーズン1Rated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 2.5- Basically NiceRated ★ 2.5
- プライドRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.5
Older SisterRated ★ 4.0
Tokyo DogsRated ★ 2.5- Minami's GirlfriendRated ★ 3.0
Mei-chan's ButlerRated ★ 1.5
Tiger & DragonRated ★ 2.5- Aim for the Ace!Rated ★ 1.5
The Story of Yamada TaroRated ★ 3.0
The Reason I Can't Find My LoveRated ★ 1.5
Good Luck!!Rated ★ 2.5