Movies
Ratings
863
28 Years LaterRated ★ 3.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 1.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 1.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.5
Bad Boys: Ride or DieRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
K-19: The WidowmakerRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5