Series
Ratings
385- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Worst Ex EverRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.5
American Manhunt: Osama bin LadenRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Agatha All AlongRated ★ 3.5
Death to Snow WhiteRated ★ 1.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0