Movies
Ratings
1424
Project Hail MaryRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Dumb MoneyRated ★ 2.5
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.5
JulesRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
Election 2Rated ★ 3.0
ElectionRated ★ 3.0
FlowRated ★ 3.5
Matchstick MenRated ★ 3.0