Movies
Ratings
358
April StoryRated ★ 3.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.5
Mysterious SkinRated ★ 3.5
I Saw the TV GlowRated ★ 4.0
Lake MungoRated ★ 2.5
Bones & AllRated ★ 4.5
EnemyRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
RudderlessRated ★ 3.5
50/50Rated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.5
VideodromeRated ★ 3.5
The PartyRated ★ 4.5
Claire's KneeRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
A Short Film About KillingRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
A Short Film About LoveRated ★ 3.0
AnimaRated ★ 3.0