Titles you rated
Breaking BadRated ★ 3.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 4.0
Strangers From HellRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 2.0
Girl From NowhereRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 4.0