Series
Ratings
39
UnnaturalRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Wakako zake Season 1Rated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 2.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 2.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 2.5- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 4.5
- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 5.0
HouseRated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5