Series
Ratings
711
The DinosaursRated ★ 3.5
Boyfriend on DemandRated ★ 2.0
To My Beloved ThiefRated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0
The Judge from HellRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0- Good PartnerRated ★ 3.5
- Three Idiots in KenyaRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Dynamite KissRated ★ 2.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
The First FrostRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Missing: The Other Side 2Rated ★ 3.0
Strong Woman KangNamSoonRated ★ 2.5
A Woman Who Plays WithRated ★ 2.5- Miss Night and DayRated ★ 3.0
A Virtuous BusinessRated ★ 3.0
Undercover High SchoolRated ★ 2.5