Movies
Ratings
739
Die, My LoveRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
War MachineRated ★ 3.0
Wuthering HeightsRated ★ 3.5
Eyes Wide ShutRated ★ 4.0
The SingersRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 4.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
Train DreamsRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Amanda KnoxRated ★ 3.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0