Movies
Ratings
682
HoppersRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
I Am a HeroRated ★ 2.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
SmileRated ★ 3.0
The DreamersRated ★ 2.0
Dear Evan HansenRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
BurrowRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.5