Series
Ratings
211- 리뷰왕 장봉기Rated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 0.5- Magical DoReMiRated ★ 3.0
Zatch Bell!Rated ★ 4.0- Soul EaterRated ★ 3.5
Dr. SlumpRated ★ 3.5
Midnight Horror StoryRated ★ 3.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.0
My FamilyRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
Slayers NextRated ★ 3.5- Phantom Thief JeanneRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 3.0
Sgt. FrogRated ★ 2.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Shadows House Season 1Rated ★ 3.0
SlayersRated ★ 3.5- Pretty Rhythm: Rainbow LiveRated ★ 2.5