Series
Ratings
18
Master of the HouseRated ★ 4.5
The Believers Season 1Rated ★ 3.5
Ask Us Anything Fortune TellerRated ★ 5.0- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 5.0
Lala LandRated ★ 5.0
Target : Billboard - KILL BILLRated ★ 5.0
Midnight Horror StoryRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 5.0
Twin PeaksRated ★ 5.0- 한국인의 저주의 역사Rated ★ 4.5
CSI: NYRated ★ 5.0
Lucky LouieRated ★ 5.0
Land of the LustrousRated ★ 5.0
The Young PopeRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0