Titles you rated
Alien: EarthRated ★ 0.5
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
American Manhunt: Osama bin LadenRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
KarmaRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
This Is the Zodiac SpeakingRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 5.0
Death's GameRated ★ 5.0
Moving Season 1Rated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
MindhunterRated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 5.0
The Raincoat Killer: Chasing a Predator in KoreaRated ★ 2.0
The Naked DirectorRated ★ 3.5