Movies
Ratings
298
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.5
Memories of the SwordRated ★ 3.5
American UltraRated ★ 2.5
Wonderful NightmareRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 4.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 3.5
Fast FiveRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0