Movies
Ratings
123
RRRRated ★ 5.0
The KidRated ★ 3.5
Virgin MountainRated ★ 3.0
The Book of EliRated ★ 4.0
The Matrix ResurrectionsRated ★ 4.0
The GooniesRated ★ 2.5
The Wind RisesRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 3.5
BraveRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Cars 2Rated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
TarzanRated ★ 3.5