Movies
Ratings
603
LeonRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
BabylonRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
Vanilla SkyRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5