Series
Ratings
139
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0- Good PartnerRated ★ 4.0
MimicusRated ★ 2.5- Our beautiful SummerRated ★ 4.5
Twinkling WatermelonRated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Behind Your TouchRated ★ 2.0
Doctor ChaRated ★ 4.0
The Lies WithinRated ★ 4.0
Han Yeo Reum's MemoryRated ★ 3.5
QueenmakerRated ★ 4.0
AgencyRated ★ 4.0
One Dollar LawyerRated ★ 3.5
Good JobRated ★ 1.0
UnnaturalRated ★ 5.0
MelancholiaRated ★ 1.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 4.5