Titles you rated
Paradise RanchRated ★ 1.5
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
All My Love For YouRated ★ 2.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 3.5
BigRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0