Titles you rated
Boyfriend on DemandRated ★ 1.5
The Art of SarahRated ★ 2.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 1.5
Mr. PlanktonRated ★ 0.5
You Season 3Rated ★ 0.5
YouRated ★ 1.0
YouRated ★ 1.5
The Price of ConfessionRated ★ 1.5
ConvictionRated ★ 0.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 1.5
You and Everything ElseRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
KarmaRated ★ 0.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
The Killing VoteRated ★ 1.0
Divorce Attorney ShinRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 1.0
The WitchRated ★ 1.0