Series
Ratings
12
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
The BoysRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.5- My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!Rated ★ 4.0
Saga of Tanya the EvilRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 4.5