Titles you rated
- Little Busters!Rated ★ 2.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
NoragamiRated ★ 4.0
HyoukaRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 0.5
Guilty CrownRated ★ 3.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0- FamilyRated ★ 3.0
What Happens to My Family?Rated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
All About My MomRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Scarlet HeartRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Second To Last LoveRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0