Series
Ratings
125
Kanojo wa Kirei dattaRated ★ 3.0
Hell GirlRated ★ 3.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 2.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 2.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
My DemonRated ★ 3.0
Dear XRated ★ 4.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.0
Youth of MayRated ★ 5.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 2.5
EXchange Season 1Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
LTNSRated ★ 2.5
Hunter X HunterRated ★ 5.0
Anna Director's CutRated ★ 5.0
The King of PigsRated ★ 4.0
The GuestRated ★ 4.0