Series
Ratings
45- 데스노트Rated ★ 3.0
- 데스노트Rated ★ 4.5
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 5.0- My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 5.0