Series
Ratings
19- 블리치Rated ★ 5.0
- 블리치Rated ★ 5.0
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 5.0- 블리치Rated ★ 5.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.5- Transformers: PrimeRated ★ 4.0
- Transformers: PrimeRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.5
Delicious in DungeonRated ★ 5.0
Andor Season 1Rated ★ 5.0
Hot SpotRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 4.5