Series
Ratings
578
Kujo no TaizaiRated ★ 3.5- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 4.0
Beastars FINAL SEASON Part2Rated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.5
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 4.0
Alien: EarthRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 3.0