Series
Ratings
20
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Can We Get Married?Rated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Suspicious PartnerRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 5.0
Dr. STORKSRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 4.5