Movies
Ratings
64
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 5.0
Julie & JuliaRated ★ 4.5
To Rome with LoveRated ★ 3.5
Up Close & PersonalRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
King of ComedyRated ★ 4.5
The God of CookeryRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 4.0
First ManRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
Kamome DinerRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0