Series
Ratings
164
The Art of SarahRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
TriggerRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 4.5- JeongnyeonRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5