Series
Ratings
22
Go Back CoupleRated ★ 4.5
Listen to My HeartRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
High KickRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 3.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.5