Movies
Ratings
1088
NonnasRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Wind River Director's CutRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0
FinchRated ★ 3.5
Stephen Curry: UnderratedRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.5
SWITCHRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.0- One WinRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Dumb MoneyRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5