Series
Ratings
30
EntourageRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 1.0
Dong YiRated ★ 0.5
Homeland Season 1Rated ★ 1.5
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
DexterRated ★ 1.0
HeroesRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 2.0
RomeRated ★ 5.0
RomeRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0