Movies
Ratings
34
You Call It PassionRated ★ 3.0
The Sound of a FlowerRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0
FluRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
HopeRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0