Movies
Ratings
563
TenetRated ★ 4.5
Start-UpRated ★ 4.0
Black MoneyRated ★ 3.5
21 BridgesRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.5
JokerRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
Ad AstraRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
The Perfect DateRated ★ 4.0
Juror 8Rated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
UsRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.0