Series
Ratings
135- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 2.5
Dead to Me Season 3Rated ★ 4.0
Dead to Me Season 2Rated ★ 4.0
Dead to MeRated ★ 3.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
You Season 5Rated ★ 3.5
Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Modern LoveRated ★ 5.0
LTNSRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
The L Word: Generation QRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
You Season 4Rated ★ 2.5
Emily in ParisRated ★ 3.0- 국대: 로드 투 카타르Rated ★ 3.5