Movies
Ratings
240
Gone GirlRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.5
District B13Rated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0