Series
Ratings
36
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0- The FrogRated ★ 1.5
The 8 ShowRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 1.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.5
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 4.0
Doona!Rated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Bloodhounds Season 1Rated ★ 2.0
Reborn RichRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
The Office Blind DateRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0