Movies
Ratings
219
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Perfect StrangerRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 3.5
The PartyRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
Piranha 3DDRated ★ 1.0
If OnlyRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Love On-AirRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 2.5
Midnight FMRated ★ 2.5
LucyRated ★ 2.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.0