Movies
Ratings
211
The Imitation GameRated ★ 4.5
The Good DinosaurRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 0.5
Lights OutRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
TedRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0