Series
Ratings
22
The Art of SarahRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Kill la KillRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0