Series
Ratings
304
Mr. MercedesRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.5
BroadchurchRated ★ 4.0
BroadchurchRated ★ 4.0- PrimevalRated ★ 2.5
- PrimevalRated ★ 2.5
- PrimevalRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 2.5
The Bear Season 2Rated ★ 3.5
Andor Season 2Rated ★ 3.5
Andor Season 1Rated ★ 4.0
Miraculous: Tales of Ladybug & Cat Noir Season 4Rated ★ 4.0
Miraculous: Tales of Ladybug & Cat Noir Season 5Rated ★ 4.0
Star Wars: Skeleton CrewRated ★ 4.0
The AcolyteRated ★ 4.0
The Book of Boba FettRated ★ 3.0
What If...? Season 2Rated ★ 3.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
Extraordinary Season 1Rated ★ 4.0
Agatha All AlongRated ★ 3.5