Series
Ratings
43
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 2.5
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
RomeRated ★ 4.0
RomeRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0