Series
Ratings
38- 신인감독 김연경Rated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
The TrunkRated ★ 3.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.5
Skip and LoaferRated ★ 5.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Fushigi Yuugi: The Mysterious PlayRated ★ 5.0
Marry My HusbandRated ★ 4.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
Moving Season 1Rated ★ 5.0- Sing Again Season 3Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0- 명탐정 코난Rated ★ 5.0