Series
Ratings
19- My Little MonsterRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0- Semantic ErrorRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Maid Sama!Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 3.0